ISAR Z HALUZIC

"Viktor"
Narozen: 26.1.2014

Výška: 68 cm
Váha: 40 kg

DKK: A/A
DLK: 0/0

Zkoušky: ZV, SVP, LZ, PZ, BZ, VZ
2x V1, CAC
28.3.2015 Jarní svod, Holešov - ZDE

O Viktorovi rozhodl osud ve chvíli, kdy můj první výmar Arisek /Atos z Křesína/ na jaře 2013 dostal torzi žaludku. Čekání na výsledek operace bylo nekonečné, ale přežil a já už v ten moment věděla, že do rodiny přibude další člen.
Chtěla jsem psa s Arisem v rodokmenu. A další náhoda - paní Jasenáková plánovala na konci roku krýt Arisovu dceru Hedu. Výborná fena, výborná chovatelka – co víc si přát. Budoucí táta Rey se nám z navržených psů líbil nejvíc, a tak se ze spojení Heda z Haluzic x Atrey Forever Hero of Diam Weim dne 26.1.2014 v CHS z Haluzic narodilo 9 štěňat.
Hned první návštěva ve 14 dnech rozhodla – ten nejmenší a přikrmovaný šedý uzlík s obrovskou vášní k životu je on!
Teď už je z uzlíku velký, silný, vytrvalý pes s obrovskou vášní k životu, pes lovecky velmi náruživý, sebejistý, ale ne agresivní, pes s výbornými vrozenými vlastnostmi /hledání, vystavování/- ale i pes milovaný, milující a vynikající společník - Isar z Haluzic.

Díky Viktorovi si Arisek užívá veselý a plnohodnotný život, díky Arisovi se Viktor rychle naučil spoustu potřebných věcí. Já díky jim zažívám krásné chvíle na honech, někdy infarktové momenty na zkouškách, ale vždy pohodu ve společnosti lidí, kteří mají stejný přístup k životu a stejnou lásku jako já – lásku k přírodě, ke psům, k výmarským ohařům.


Viktor /Isar z Haluzic/ a jeho největší kamarádka Dorka /Deep Purple Grey Eminence/.
ATOS Z KŘESÍNA
děda Isara z Haluzic

"Arisek"
narozen 22.6.2003
Výstavy: výborný, CAC, BOB, BIS, Klubový vítěz
Zkoušky: PZ, LZ, SVP, BZ v I.ceně

Arisek na mě zbyl v chovatelské stanici z Křesína jako poslední čtyřměsíční štěně. A stal se zněho výborný pes – povahově, pracovně i exteriérově. A Viktorovi v genech předal jen to nejlepší.

Výmarský ohař Výmarský ohař Výmarský ohař Výmarský ohař Výmarský ohař Výmarský ohař Výmarský ohař

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com

 |      NÁVŠTĚV